Data wystawienia oferty
12 lipca 2019
Typ umowy
Umowa kontraktowa
Miejsce pracy
Niemcy
Zarobki miesięczne
12 000 zł - 15 000 zł
Oferta ważna do
19 września 2020
Pobierz ofertę w formacie PDF
Stanowisko
Brukarz i robotnik drogowy
Opis

Polska firma budowlana wykonująca inwestycje na terenie całych  Niemiec poszukuje doświadczonych brukarzy i pracowników drogowych. Praca przy budowie i remontach dróg. Oferta pracy dedykowana do fachowców z zakresu budownictwa drogowego.

Zadania / zakres wykonywanych prac:

-  roboty ziemne (wykopy drogowe),
-  tworzenie tras do przeprowadzania rur,
-  roboty melioracyjne,
-  osadzanie studzienek,
-  układanie/docinanie kostki brukowej i kamiennej oraz ustawianie krawężników i obrzeży,
-  przygotowania podłoża,
-  obsługa elektronarzędzi.

Wymagania:

- min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
- sumienność, rzetelność w pracy,
- dyspozycyjność do podjęcia pracy,
- umiejętność pracy w grupie,
- mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.

Oferujemy:

- długoterminową, stabilną i legalną pracę,
- bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
- atrakcyjne wynagrodzenie (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności),
- możliwość urlopów co ok. 6-8 tygodni,
- możliwość wypłacania zaliczek ( po przepracowaniu min. tygodnia),
- BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego *,
- BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu *,
- Stałą opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Jak aplikować?
  • ONLINE - poprzez naciśnięcie poniższego przycisku "APLIKUJ"
  • OFFLINE - przychodząc do naszego biura rekrutacyjnego które znajduje się na ulicy Dmowskiego 17G we Wrocławiu. Godziny otwarcia biura: PN - PT 8:00 - 16:00
  • TELEFONICZNIE - dzwoniąc pod numer  +48 575 723 457

Wszystkie informacje na temat podjętych przez nas kroków z powodu epidemii koronawirusa znajdziesz klikając ten link

Close modal window

Position: Brukarz i robotnik drogowy

Dziękujemy za złożenie aplikacji! Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak jest to możliwe. Do usłyszenia! 🙂