Data wystawienia oferty
3 kwietnia 2020
Typ umowy
Umowa kontraktowa
Miejsce pracy
Niemcy
Zarobki miesięczne
12 000 zł - 15 000 zł
Oferta ważna do
19 września 2020
Pobierz ofertę w formacie PDF
Stanowisko

Cieśla - zbrojarz - betoniarz w Niemczech

Opis

Polska firma budowlana wykonująca inwestycje na terenie całych  Niemiec poszukuje doświadczonych cieśli – zbrojarzy – betoniarzy.

Zadania / zakres wykonywanych prac:

- montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych (Peri, Doka, Hunnenbeck oraz pozostałych),
- betonowanie - praca na podstawie rysunku technicznego,
- obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach zbrojarskich i betoniarskich.

Wymagania:
  • 3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
  • sumienność, rzetelność w pracy,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.
Oferujemy:

- długoterminową, stabilną i legalną pracę,
- bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
- atrakcyjne wynagrodzenie (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności),
- możliwość urlopów co ok. 6-8 tygodni,
- możliwość wypłacania zaliczek ( po przepracowaniu min. tygodnia),
- BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego *,
- BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu *,
- Stałą opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Jak aplikować?
  • ONLINE - poprzez naciśnięcie poniższego przycisku "APLIKUJ"
  • OFFLINE - przychodząc do naszego biura rekrutacyjnego które znajduje się na ulicy Dmowskiego 17G we Wrocławiu. Godziny otwarcia biura: PN - PT 8:00 - 16:00
  • TELEFONICZNIE - dzwoniąc pod numer  +48 575 723 457

Wszystkie informacje na temat podjętych przez nas kroków z powodu epidemii koronawirusa znajdziesz klikając ten link

Close modal window

Position: Cieśla - zbrojarz - betoniarz w Niemczech

Dziękujemy za złożenie aplikacji! Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak jest to możliwe. Do usłyszenia! 🙂