Data wystawienia oferty
1 lipca 2020
Typ umowy
Umowa kontraktowa
Miejsce pracy
Dachau, Monachium, Niemcy
Wynagrodzenie za godzinę pracy
60 zł - 75 zł
Oferta ważna do
19 września 2020
Pobierz ofertę w formacie PDF
Kontakt do opiekuna

Masz pytania do tej oferty pracy?

Zadzwoń do naszego opiekuna.

Maciej: tel. +48 575 723 457

Stanowisko

Murarz, prace budowlane w Niemczech

Opis

Firma budowlana Derma-Bau to przedsiębiorstwo z 8 letnim doświadczeniem w pracach ogólnobudowlanych w Polsce i Niemczech. Wykonujemy zarówno duże, jak i małe przedsięwzięcia z zakresu budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego. Obecnie z powodu rozpoczęcia nowych inwestycji budowlanych, poszukujemy do naszych niemieckich brygad specjalistów na stanowisko: Murarz

Zadania / zakres wykonywanych prac:

- wszelkiego rodzaju prace murarskie,
- obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich,
- prace ogólnobudowlane.

Wymagania:

- min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
- sumienność, rzetelność w pracy,
- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
- brak nałogów,
- mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.

Oferujemy:

- długoterminową, stabilną i legalną pracę,
- bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
- atrakcyjne wynagrodzenie, stawki godzinowe od 14 do 16 euro, regularne płatności,
- BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu,
- opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Podczas nowych rekrutacji – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego.

Close modal window

Position: Murarz, prace budowlane w Niemczech

Dziękujemy za złożenie aplikacji! Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak jest to możliwe. Do usłyszenia! 🙂