Koronawirus – informacje

mar 18, 2020 | Porady

Jak działamy podczas pandemii?

W obecnej chwili cały czas pracujemy, wysyłamy pracowników za granicę i zatrudniamy nowe osoby. Na rynku niemieckim stale jest zapotrzebowanie na nasze usługi, a nasi pracownicy po przekroczeniu granicy polsko – niemieckiej nie muszą odbywać kwarantanny. Działamy bez zakłóceń i dbamy o zdrowie naszych pracowników. W naszych brygadach nie został odnotowany żaden przypadek zachorowania na koronawirusa.

Jak dbamy o bezpieczeństwo?

Dbając o zdrowie naszych pracowników, stale kontrolujemy liczbę zachorowań na koronawirusa w Polsce i na świecie. Biorąc pod uwagę, że obecnie mamy rozpoczęte prace budowlane na terenie Niemiec, jesteśmy w stałym kontakcie z niemieckim rządem i w pełni przyporządkowujemy się do ich wytycznych. Obecny stan nie powoduje dużego zagrożenia zarażeniem koronawirusem. W obecnej sytuacji skala zagrożenia w Niemczech jest podobna, jak w Polsce i sukcesywnie spada. 

Czy obecnie brygady pracują?

Tak, nasze brygady pracują. Nie odnotowaliśmy ani jednego przypadku zarażenia koronawirusem na wszystkich naszych aktualnych budowach. Brygady pracują bez większych zmian, oczywiście przestrzegając w 100% zasad bezpieczeństwa.

Czy bez problemu wyjadę do pracy?

Tak, na tę chwilę granica polsko-niemiecka jest otwarta. Nasi pracownicy nie muszą odbywać kwarantanny po przyjeździe do Niemiec. Aktualną informację zawsze znajdziesz dzwoniąc na naszą infolinię: +48 575 723 457  (Infolinia dostępna w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00)

Jak wygląda obecnie rekrutacja?

Aby zachować jak najwyższe bezpieczeństwo, rekrutacja przebiega obecnie w 100% przez internet aż do odwołania. Cały czas rekrutujemy nowych pracowników.

Czy moge złożyć teraz CV i nie jechać?

Oczywiście, jest taka możliwość. Doskonale rozumiemy, że obecna sytuacja nie jest sprzyjająca, by zdecydować się na wyjazd do Niemiec. Mimo wszystko zachęcamy do składania CV. Dzięki temu przejdziesz proces rekrutacyjny i będziesz mógł wyjechać do pracy od razu, gdy tylko podejmiesz taką decyzję. Wszystkie aktualne oferty pracy znajdziesz klikając poniższy przycisk.

Derma bau

Dostawaj powiadomienia o nowych ofertach pracy na swój e-mail!

Koniecznie wejdź teraz na swój adres e-mail i potwierdź dołączenie do naszej listy!

Dostawaj powiadomienia o nowych ofertach pracy na swój adres e-mail!

Dostawaj powiadomienia o nowych ofertach pracy na swój adres e-mail!

Dołącz do naszej listy mailingowej, aby otrzymywać informację o nowych ofertach pracy w Niemczech

*W każdej chwili możesz się wypisać

 

Koniecznie wejdź teraz na swój adres e-mail i potwierdź dołączenie do naszej listy!